Działamy na rynku od 2002 roku.
Gwarantujemy Państwu najwyższą jakość świadczonych usług oraz zadowolenie klienta.

Area-term sp. z o.o. jest prężnie rozwijającą się firmą założoną w 2002 roku. Profilem działalności firmy jest profesjonalne i kompleksowe wykonawstwo instalacji wentylacji, klimatyzacji oraz chłodniczych obejmujących prace projektowe, dostawę urządzeń i materiałów, wykonawstwo oraz serwis. Wieloletnie doświadczenie naszej kadry, zdobyte w ramach współpracy z największymi inwestorami, generalnymi wykonawcami w branży budowlanej, jak i biurami architektonicznymi zapewnia realizację naszych prac na najwyższym poziomie.

Nasz zespół składa się z wysoko wykwalifikowanej kadry kierowniczej, inżynierskiej oraz projektowej. Nasi pracownicy posiadają uprawnienia w zakresie zarówno kierowania robotami budowlanymi, jak i do projektowania w branży instalacyjnej. Zatrudniamy ponad 100 osób, a nasz stan zatrudnienia stale wzrasta. Jesteśmy zaliczani do jednej z większych firm branży wykonania i projektowania instalacji sanitarnych w kraju.

Zarząd Area - Term Sp. z o.o. Sp.K.

Piotr Kogut – Prezes

Andrzej Targosz – Prokurent

tel.: 12 425 66 60

email:  biuro@area-term.pl

Jacek Bochenek – Dyrektor

tel.: 12 425 66 60

Dział Projektowania

Kilkunastu Projektantów tworzy zgrany zespół zajmujący się prawidłowym przygotowaniem planów przed rozpoczęciem inwestycji związanych z  instalacjami  HVAC, wod-kan oraz w branży elektrycznej. Nasi pracownicy mają duże doświadczenie w przygotowywaniu projektów na każdym etapie, doradzają, sugerują, spełniają oczekiwania klientów.

Ich wiedza i doświadczenie pozwala na wdrażanie nowoczesnych, energooszczędnych i przyjaznych dla środowiska rozwiązań.

Dobrze zaprojektowana instalacja to szybka realizacja inwestycji oraz duże oszczędności w eksploatacji urządzeń.Zdobyte umiejętności naszych projektantów zaowocowało uczestnictwem w takich inwestycjach jak: 

 • Ogromne Centra  Handlowe
 • Duże Galerie Handlowe
 • Wielkopowierzchniowe Sklepy Sieciowe
 • Placówki Banków
 • Wielorodzinne budynki mieszkalne
 • Obiekty hotelarsko – rekreacyjne

Projektujemy instalacje dla inwestorów z całej Polski.

Dział Realizacji Robót Budowlanych

Jest to największy z naszych działów, na który składają się następujące działy wewnętrzne:

Dziale Kierowników Budów zatrudniamy doświadczonych pracowników z uprawnieniami, nadzorują wykonywane robót budowlano-instalacyjne na terenie całego kraju. Organizacja pracy, precyzja wykonania oraz stosowanie atestowanych materiałów wpływa na wysoką jakość naszych realizacji.

Dział Montażu liczy 70 wykwalifikowanych pracowników zajmujących się bezpośrednim wykonywaniem prac. Wyszkolona kadra potrafi sprostać każdemu zadaniu, umiejętnie wykorzystują czas i materiały.

Dział Serwisu

Dział Serwisu zapewnia ciągłość pracy urządzeń, zarówno w czasie obsługi gwarancyjnej, jak i pogwarancyjnej. Pracownicy Działu Serwisu są wysoce wykwalifikowani, reagując na zgłoszenia wszelkich usterek w możliwie najkrótszym czasie.
Dział Serwisu wraz z expertami w dziedzinie HVAC jest w ciągłej gotowości do usuwania wszelkich nieprawidłowości w działaniu instalacji.
Dział serwisu montuje, uruchamia oraz serwisuje urządzenia typu:

 • Klimatyzatory pojedyncze jak i całe instalacje wielojednostkowe
 • Centrale wentylacyjne
 • Rooftopy
 • Nawilżacze
 • Wentylatory
 • Kotłownie
 • inne

W odpowiednim czasie przeprowadzane konserwacje wydłużają bezawaryjne działanie całych instalacji.

Wszystkie zgłoszenia i zapytania serwisowe proszę kierować do Kierownika Serwisu.


tel. +12 425 66 60 wew.33 lub 500 162 390
email:
serwis@area-term.pl

Dział Kosztorysów

Dział zajmujący się przygotowywaniem ofert dla inwestorów.

Wykwalifikowani pracownicy wspierani przez najnowsze oprogramowania komputerowe z najwyższą starannością wyceniają roboty Budowlane.

Kontakty z wieloma producentami materiałów pozwalają na zrobienie oferty wiarygodnej i oraz z dbałością o wszystkie szczegóły.

Szybkość i jakość w działaniu to nasza dewiza.

Anna Krzysztof
tel. 12 425 66 60 wew. 36
email: anna.krzysztof@area-term.pl